Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ceník služeb

Dospělí a děti nad 12 let 700,- Kč/noc
Děti od 2 do 12 let 550,- Kč/noc
Děti do 2 let zdarma (při obsazení pokoje 2 plně platícími)     0,- Kč/noc

 

Úschovna jízdního kola, kočárku, lyží …     zdarma
Chlupaté mazlíčky (psi, kočky atd.) u nás nepřijímáme.

Uvedené ceny jsou včetně zákonné sazby DPH 21%

Při ubytování větších skupin osob, či delších pobytech nás kontaktujte, vytvoříme Vám individuální kalkulaci.

Platební podmínky:

 • Při rezervaci požadujeme zálohu 50% z celkové částky – bankovním převodem.
 • Rezervace je platná až po zapsání peněz na účet.
 • Doplatek ubytování je splatný při příjezdu.
 • Platební karty nepřijímáme (bankomat 5 km).

Přistýlka, postýlka + dětské vybavení nutno objednat.

Podmínkou slevy na dítě jsou min. 2 plně platící osoby na pokoji.

Cena zahrnuje: poplatek obci, energie, teplá voda, odvoz odpadů, závěrečný úklid, úklid v půlce týdne a výměna ručníků, povlečení, ručníky, toaletní papír

 

Storno poplatky:

3 měsíce před nástupem         – 10% zálohy

2 měsíce před nástupem         – 50% zálohy

1 měsíc před nástupem          – 100% zálohy

Nástupní podmínky:
Týdenní pobyt so – so začíná v sobotu nástupem mezi 15 – 18 hodinou a končí dnem odjezdu uvolněním pokoje do 10 hodin.
Při víkendovém pobytu je možné pokoj obsadit v dopoledních hodinách, uvolnění pokoje je možné i večer, po dohodě, pokud pokoj není následně obsazen.

Provozní řád

Penzion Burda, Sepekov 231, 398 51 Sepekov
tel. 724 759 568
www.penzionburda.cz
ubytovani@penzionburda.cz

 

UBYTOVACÍ ŘÁD
Check -in            15:00 – 18:00 hodin
Check- out         10:00 hodin

 

Vážení hosté, vítáme Vás v našem penzionu.  Žádáme Vás, abyste dodržovali náš ubytovací řád.

 1. Po příjezdu host předloží provozovateli penzionu svůj platný občanský průkaz nebo cestovní pas, popř. jiný platný doklad totožnosti. Po zaznamenání údajů budou hostu předány klíče od apartmánu a vchodových dveří a host bude ubytován.
 2. Host užívá pokoj po sjednanou dobu. Požádá-li o prodloužení ubytování, může mu provozovatel nabídnout i jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
 3. Pokud nebyl čas odjezdu v den ukončení pobytu předem sjednán, host je povinen uvolnit apartmán nejpozději do 10.00 hodin. Neučiní-li tak, je provozovatel oprávněn mu účtovat další započatý den pobytu v plné výši dle aktuálního ceníku. V případě, že provozovatel má tento apartmán již dříve rezervovaný a host neuposlechne výzvy, či není v penzionu přítomen, vyhrazuje si provozovatel právo za účasti dvoučlenné komise věci hosta sepsat a uložit na bezpečném místě. Za každý den úschovy nevyzvednutých věcí si provozovatel nárokuje úložné ve výši 200 Kč/ den.
 4. V den nástupu jsou hosté ubytováni od 15 do 18 hodin, nebude-li dohodnuto jinak. Po 18. hodině rezervace pozbývá platnosti a provozovatel může apartmán obsadit bez náhrady.
 5. Při ukončení pobytu musí host uvést apartmán do pořádku. Provozovatel pokoj zkontroluje a převezme si klíče. Při ztrátě nebo poničení klíčů bude požadována náhrada škody ve výši 1000 Kč.
 6. Za škody způsobené na majetku provozovatele odpovídá host podle obecně platných předpisů. V případě poškození nebo zničení zařízení ubytovatele bude po ubytovaném vymáhána náhrada škody dle skutečné výše, minimálně však 500 Kč. Provozovatel penzionu neručí za věci vnesené hostem do penzionu a za škodu na odložených věcech.
 7. Ubytovaní jsou povinni udržovat pořádek a čistotu v penzionu i jeho okolí. V době od 22.00 do 7.00 hodin je nutno dodržovat noční klid, i v denní době je samozřejmé ohleduplné chování k ostatním hostům. Kouření je v prostorách penzionu zakázáno. Je povoleno pouze ve venkovních prostorách s ohledem na ostatní ubytované.
 8. Z důvodů bezpečnosti není dovoleno zanechávat děti bez doprovodu dospělých osob v prostorách ubytovatele. Rodiče nebo dohlížející osoba nesou plnou odpovědnost za případné úrazy dětí na dětském hřišti i v celém areálu penzionu. Všichni hosté odpovídají za svou vlastní bezpečnost.
 9. Host je povinen všechny návštěvy hlásit provozovateli. Další osoby mohou pobývat v penzionu jen s jeho souhlasem. Psi i jiná zvířata mají vstup do areálu penzionu zakázaný.
 10. Z bezpečnostních důvodů může host používat v apartmánu pouze ty vlastní elektrické spotřebiče, které slouží k jeho osobní hygieně (holicí a masážní strojky, vysoušeče vlasů, osobní počítače, nabíječky kamer a mobilních telefonů apod.). V celém areálu penzionu nesmí host bez souhlasu provozovatele penzionu přemisťovat zařízení a provádět jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiných instalací.
 11. Provozní řád je závazný pro všechny, kteří pobývají v prostorách penzionu. Osoba, která poruší provozní řád penzionu, bude z penzionu vykázána bez náhrady. Zaplacením ubytování host prohlašuje, že byl seznámen s tímto provozním řádem.

 

Příjemný pobyt Vám přejí majitelé penzionu, rodina Burdova.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.